Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Активисты обвиняют прокуратуру в затягивании процессов по возврату участков на «Маяке»Активисты инициативной группы по возвращению участков на «Маяке» распространили заявление, в котором обвинили прокуратуру в затягивании судебных процессов по возврату в собственность государства земель в рекреационной зоне. Кроме того, по их словам, им фактически пришлось прорываться на прием к прокурору Корабельного района.

Ниже представляем текст заявления и видео с приема у прокурора, предоставленное активистами.


Заява ініціативної групи по поверненню у власність держави земельних ділянок, незаконно захоплених у лісі «Маяк»


06.11.2014 року група громадських активістів прийшла на прийом до прокурора Корабельного району м Миколаєва Домущего І.В., з приводу незадовільних дій прокуратури у справі повернення у державну власність незаконно захоплених ділянок у рекреаційній зоні лісу «Маяк», відновлення законності та притягнення до кримінальної відповідальності винних.

 


Незважаючи на те, що активісти прийшли у приймальний день та час, а приміщення прокуратури є громадським місцем, їм прийшлось фактично прориватись на прийом та відстоювати своє право проводити відеозйомку. Перешкоди чинила особа у приймальні, яка навідріз відмовилась представитись та сам прокурор. Проявив твердість у відстоюванні своїх конституційних прав, громадянам вдалось попасти на прийом до Ігора Валерійовича.


Під час зустрічі було висловлена підозра у навмисному затягуванні судових процесів, кримінального провадження та встановлення винних у справі лісу «Маяк». Були вручені письмові заяви та вимоги.


Під час спілкування, прокурор розповів, що є процесуальні рішення, які забороняють будівництво на території урочища. Начебто представники прокуратури виїжджали на місце і встановили, що будівельні роботи не проводяться. Це викликало заперечення активістів. По матеріалам преси та місцевих жителів, станом на 22.10.2014 року забудова гаю продовжується.


Незважаючи на затягування та перешкоди у відновлення законності по справі лісу «Маяк», явному опору, який чинять впливові та зацікавлені особи, ініціативна група буде тільки нарощувати свої зусилля по відновленню справедливості.

Взагалі саботаж законності, продовження корупції, використання влади на користь власних інтересів, зневага до прав більшості на догоду меншості, в умовах війни проти України – є не чим іншим, як постріли у спину бійцям на фронті, допомога окупанту та його наймитам, фактично державна зрада!


Член Тимчасової комісії щодо перевірки законності відведення земельних ділянок громадянам для будівництва приватних житлових будинків в районі вул. Мендєлєєва у Корабельному районі м. Миколаєва затвердженого Рішенням Миколаївської міської ради № 62/54 від 24.06. 2014 р. Ігор Дерев'янко

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии (8)


 
[27.10 12:00]  
Самые интересные автоновинки 2016 года. ФОТО

[27.10 12:00]  
Парень и его любимая собака очень похожи друг на друга. Очаровательные портреты двух друзей. ФОТО

[27.10 12:00]  
"Крутой" российский поезд застрял во льду

[27.10 11:30]  
10 интимных скандалов, которые потрясли древний мир. ФОТО

[27.10 11:10]  
"Без воды и не туды, и не сюды": обещания Путина в Крыму рассмешили сеть

[27.10 11:00]  
Популярные экскурсии в Афинах и окрестностях.ФОТО

[27.10 10:20]  
Бритни Спирс показала, как выглядит ее идеальный обед.ФОТО

[27.10 10:19]  
Челябинская пенсионерка пыталась спуститься с третьего этажа по связанным простыням.ВИДЕО

[27.10 10:19]  
Лучшие китайские смартфоны 2016-2017 года.ФОТО