Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Яценюк заявил, что под люстрацию подпадает 1 млн чиновников, в том числе люди Януковича



Под действие закона о люстрации, принятого украинским парламентом во вторник, попадает около 1 млн человек, заявляет премьер-министр Украины Арсений Яценюк.

"По нашим подсчетам, под действие этого закона подпадает около 1 млн разного рода чиновников, госслужащих, сотрудников правоохранительных органов", - сказал А.Яценюк на заседании правительства в среду.

По словам главы украинского правительства, под этот закон попадает вся вертикаль украинской власти. Для выполнения этого документа премьер поручил создать комиссию по проверке действующих членов Кабмина и заместителей министра, а также всех руководителей органов центральной исполнительной власти на предмет соответствия закона Украины о люстрации.

Также премьер поручил Министерству юстиции неотложно сформировать единый государственный реестр лиц, в отношении которых примерена люстрация, а руководителям центральных органов исполнительной власти неотложно создать комиссии по люстрации в каждом министерстве.

Также, по словам А.Яценюка, будет создан общественный совет по люстрации при Министерстве юстиции.

 

Интерфакс

Поделиться:
 


Bad
 2014.09.17 14:17 [UA]
Начинается охота на ведьм.
Точнее на тех, кто не заплатит за свое место или просто неугоден другим.

Джон
 2014.09.17 14:18 [UA]
"Здается" мне, что он еще не до конца осознал значение этого Закона. 

Вчера в киевском мусорном баке оказался регионал, но кто сказал, что мусорные баки только для регионалов ...?

nnnn ( )
 2014.09.17 14:24 [UA]
Вообще-то, Сеня, этот закон и тебя касается, поэтому можете дружно взяться за руки с Баптистом, Логопедом,Боксёром,Фашистом, Косу на метле можете прихватить и чесать пердячим паром, как можно дальше

дед
 2014.09.17 14:26 [UA]
На зону 1 млн чиновников!!!!!
С полной конфискацией вплоть до трусов!!!!!!!!!

дед
 2014.09.17 14:27 [UA]
И пусть правосеки всех жаб люстрируют!!!!!

"
 2014.09.17 14:31 [UA]
надеюсь для себя сеня застолбил почетное первое место в списке?

АБВ
 2014.09.17 14:37 [UA]
Срочно покупайте бумагу, а будет дефецит. Теперь ведь доносы друг на друга надо будет писать, например чтобы плохого соседа люстрировали, или место начальника занять.

Ник
 2014.09.17 14:53 [UA]
Первый попадает президент с правительством и так далее..

nekto
 2014.09.17 16:11 [UA]
Стандартный для такой ситуации вопрос:"А судьи кто?"... И ,наверное, типовой, стандартный ответ:"Народ !"....М-да...

i
 2014.09.17 17:40 [UA]
[kjgws/ Хлопці хіба ж вине знаєте, що переможців не судять??? НУ як наприклад може проходити ту люстрацію той же аваков чи тимошенко чи турчинов? під люстрацію попадуть керівники які працювали у минулому?  правда починається полювання на відьм...

Главное
 2014.09.17 19:01 [UA]
Главное не перепутать . Слово новое , не все знают что это такое . А то начнут кромсать по чём зря ...

Русский житель Николаева
 2014.09.17 19:57 [CZ]
Януковича под люстрацию, а Хунту и майдаунов под кострацию. 

Судья Дредд
 2014.09.17 20:05 [UA]
Может и меня люстрируют, стану жертвой режима......

Мастера
 2014.09.17 22:10 [UA]
Главное другое. Под этот закон, что чётко прописано в этом законе, подпадают масса сотрудников СБУ, УБОП, все сотрудники всех существующих спец.подразделений в Украине, при том они подпадают  под этот закон как такие что не прошли люстрацию. Теперь представьте их реакцию когда они стояли насмерть в Киеве по приказу, теперь в зоне АТО, а их на свалку на непотриб. Более того, согласно закона нужно уволить почти всех. Всех профи в этих направлениях работы и даже новичков: 
"4) особи, які до 19 серпня 1991 року:
а) були обрані (призначені) і працювали на керівних посадах Комуністичної партії СРСР, Комуністичної партії України та інших союзних республік СРСР від рівня районного комітету і вище, членом ЦК КПРС;
б) були обрані і працювали у на керівних посадах у складі ЦК ВЛКСМ, ЦК ЛКСМУ та інших союзних республік СРСР, обласних комітетів ВЛКСМ, ЛКСМУ та інших союзних республік СРСР;
в) були у якості штатного працівника чи негласного агента, особи начальницького складу в 5-му управлінні КДБ УРСР, КДБ СРСР, КДБ інших союзних республік СРСР; співпрацювали з КДБ СРСР, КДБ УРСР, КДБ інших союзних республік СРСР, закінчили вищі навчальні заклади КДБ СРСР (крім технічних спеціальностей);
г) служили чи співпрацювали зі спецслужбами інших країн у формі негласного агента або таємного штатного працівника;
ґ) працювали на посаді начальника політичного відділу (управління) в Збройних силах СРСР, МВС СРСР;
д) причетні до організації політичних переслідувань учасників українського національно-визвольного руху часів Другої світової війни та післявоєнного часу, що встановлено у судовому порядку..."
Этот закон начало репрессий в Украине и начало анархии в стране. Должны согласно этого закона заключены под стражу люди у которых за спинами полки, батальоны и дивизии преданных людей. Задумайте что власть народная натворила. Каждый должен делать то что умеет а не что скажут а там АВОСЬ подвернётся. Это уже красное против белого. Началась видать Великая "октябрьская" революция.

Мастера
 2014.09.17 22:13 [UA]
Стаття 4. Підстави непроходження перевірки
Суб’єкти перевірки є такими, що не пройшли перевірку, якщо вони:
1) займали посаду у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року:
а) Президента України, Прем’єр-міністра України, Першого віце-прем’єр-міністра України, віце-прем’єр-міністра України;
б) міністра, керівника іншого центрального органу виконавчої влади, які не є членами Уряду України, Служби безпеки України, Генерального прокурора України, Голови Національного банку України, Голови Рахункової палати, Голови Антимонопольного комітету України, Голови Фонду державного майна України, Директора Бюро з питань антикорупційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України, Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим;
в) Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики, Секретаря Ради національної безпеки і оборони України;
г) керівника Державного управління справами;
ґ) члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, члена Вищої ради юстиції;
д) прокурора області, прокурора міст Києва та Севастополя, Автономної Республіки Крим, прокурора району, міжрайонної прокуратури, прокуратури у містах, прокурора спеціалізованої прокуратури, їх першого заступника, їх заступника;

Мастера
 2014.09.17 22:14 [UA]
2) займали посаду у період з 1 грудня 2013 року по 22 лютого 2014 року і не були в цей період звільнені за власним бажанням з органів державної влади (державних органів): 
а) Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, першого заступника міністра, першого заступника керівника іншого центрального органу виконавчої влади, голів та членів державних колегіальних органів державної влади (державних органів), керівника територіального підрозділу на місцях міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, державних колегіальних органів, його заступника, Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим, голови обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, їх першого заступника, заступника, керівника Адміністрації Президента України, першого заступника керівника Адміністрації Президента України, заступника керівника Адміністрації Президента України, керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України, першого заступника керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України, заступника керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України, членів Ради національної безпеки і оборони України;
б) керівника структурного підрозділу Адміністрації Президента України, його першого заступника, заступника, керівника структурного підрозділу Секретаріату Кабінету Міністрів України, його першого заступника, заступника, місцевої державної адміністрації;
в) особи начальницького складу органів внутрішніх справ, податкової міліції;
г) керівники та заступники керівників територіальних підрозділів МВС України та Служби безпеки України в областях, містах Києві та Севастополі, міських, районних, міжрайонних, районних в містах відділів;

Мастера
 2014.09.17 22:17 [UA]
3) а також:
а) працівники правоохоронних органів, державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування, громадяни України, вина яких встановлена у визначеному законом порядку у завданні шкоди життю, здоров’ю, майну громадян – учасників масових акцій протесту з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року;
б) працівники правоохоронних органів, які брали участь у затриманні учасників акцій громадського протесту та масових заходів у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року;
в) працівники правоохоронних органів, які складали та/або своєю дією чи бездіяльністю сприяли складанню рапортів, протоколів про адміністративне правопорушення, повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, обвинувальних актів тощо стосовно учасників акцій громадського протесту та масових заходів у період з 25 лютого 2010 року по 21 лютого 2014 року включно;
г) слідчі органів досудового розслідування, дізнавачі, оперативні працівники, інспектори, які проводили слідчі та оперативні дії щодо учасників акцій громадського протесту та масових заходів у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року;
ґ) працівники органів прокуратури, які здійснювали процесуальне керівництво, вносили подання, погодження, підтримували клопотання про застосування запобіжних заходів, підтримували державне обвинувачення у суді, вчиняли бездіяльність стосовно учасників акцій громадського протесту та масових заходів у період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року включно;
д) державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, які будь-якими діями або бездіяльністю намагалися перешкодити або перешкоджали реалізації конституційного права громадян України збиратися мирно і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року включно, що встановлено в судовому порядку

Этот закон противоречит всем пунктам Конституции и главное всех мыслимым и немыслимым международным нормам касающихся прав человека.

виктор ( )
 2014.09.25 23:50 [UA]
<удалено модератором>

Яценюк заявил, что под люстрацию подпадает 1 млн чиновников, в том числе люди Януковича

5118
Read Reviews (18)



Пожалуйста не вводите ссылки и html код. Ограничение знаков.


 
[21.02 11:42]  
Тысячи замерзших водопадов в сказочкой Хорватии. ФОТО

[21.02 11:24]  
Прикольные смс от бывших. ФОТО

[21.02 11:00]  
Впечатляющие уличные рисунки со всего мира. ФОТО

[21.02 10:41]  
В Киеве любители моржевания слепили Ждуна из последнего зимнего снега. ФОТО

[21.02 10:22]  
Тату-Конвенция в Лондоне. ФОТО

[21.02 10:20]  
Мошенники использовали Настю Каменских. ФОТО

[21.02 10:02]  
Диетологи подсказали, кому обязательно нужно есть бобовые

[21.02 10:00]  
Новая звезда сети :Дрессированная ящерица . ВИДЕО

[21.02 09:42]  
Ольга Сумская поздравила Осадчую и Горбунова с рождением малыша. ФОТО