Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

Николаевские «свободовцы» обвиняют полицию в попытке «прикрыть» нацгвардейцев, ограбивших их активистаВ адрес нашей редакции поступило сообщение от пресс-службы Николаевской областной организации ВО «Свобода», в котором речь идет о нападении на активиста этой партии, которое, как позже оказалось, совершили бойцы Национальной гвардии. «Свободовцы» убеждены, что полиция не хочет открывать производство в отношении виновников инцидента.

Предлагаем вниманию наших читателей полный текст этого сообщения на языке оригинала.

 

 

Поліція покриває злочинні дії нацгвардійців

 

28 травня ГУ Національної поліції в Миколаївській області вирішило не відкривати кримінальне провадження за фактом пограбування бійця 93 ОМБр Богдана Ганича трьома представниками Національної Гвардії України.

 

Нагадаємо, що 25 травня на Миколаївському автовокзалі троє нацгвардійців пограбували добровольця Богдана Ганича (http://mykolayiv.svoboda.org.ua/news/events/00020568/). Завдяки оперативному втручанню громадськости та представників ЗМІ солдат зміг упізнати своїх кривдників та написати заяву до прокуратури. Варто зазначити, що командування частини одразу намагалося «вирішити питання на місці» й не надавати розголосу ситуації, але націоналісти відмовились від такої пропозиції.

 

Та як стало відомо миколаївська поліція вирішила не відкривати кримінальне провадження за цим фактом й переконана, що військовослужбовця пограбували «невідомі» особи. Крім того, на сайті Національної Гвардії України з’явилося спростування інформації щодо пограбування бійця взагалі. Прес-служба нацгвардії повідомляє, що «До Ганіча Богдана Леонідовича спеціальні засоби не застосовувались, скарг та заяв збоку затриманої особи не було. Грошових коштів від Ганіча Б.Л. не отримували. Протиправних дій до Ганіча Б.Л. не застосовувалось», й заявляє, що причиною зупинки Богдана Ганича військовим нарядом був «дуже неохайний зовнішній вигляд не притаманний військовослужбовцям збройних формувань України».

 

Очільник Миколаївської обласної організації ВО «Свобода» Демид Губський наголошує, що миколаївські патріоти зроблять усе можливе, аби покарати винних у цьому злочині й притягнути їх, та тих, хто їх покриває, до відповідальности. «Ми вчергове спостерігаємо бездіяльність правоохоронних органів й відверту зневагу командування Національної Гвардії України до захисників нашої Вітчизни. Сьогодні в структурі НГУ є чимало людей з офіцерського та рядового складу, які ганьблять її честь та своїми діями зневажають пам’ять загиблих героїв-нацгвардійців. Замість того, аби очищувати свої лави від негідників, командування покриває грабіжників і намагається зробити винним постраждалого бійця. Хоча чого можна було очікувати від тих, хто одразу пропонував «домовитися» й таким чином вирішити питання. Але ми докладемо максимальних зусиль аби покарати справжніх злочинців й встановити справедливість», - заявляє свободівець.

 

 

Читайте также:

 

 

«У нашей армии сплошные про@бы», – Сенкевич о покусанной собаками женщине

 

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии (7)


 
[28.10 21:00]  
Полиция задержала рецидивиста, вышедшего по закону Савченко. Видео

[28.10 21:00]  
Самые загрязненные места нашей планеты. ФОТО

[28.10 20:40]  
Константин Меладзе о Брежневой: "Сейчас надо мной взят контроль". ФОТО

[28.10 20:30]  
Слезы фермера, который был вынужден оставить умирать 6000 своих свиней из-за наводнения. ФОТО

[28.10 20:20]  
Украинцы смеются над новым видео с безграмотным украинским губернатором. ВИДЕО

[28.10 20:00]  
Отец Анджелины Джоли выступил против дочери. ФОТО

[28.10 20:00]  
Зона отчуждения АЭС Фукусима сегодня. ФОТО

[28.10 19:50]  
Эти забавные овцы развеселят вас до слез. ФОТО

[28.10 19:30]  
Мрачные фотографии из четвертого реактора ЧАЭС, сделанные в 1990 году. ФОТО