Новости-N
Google

Новостной порталНовости мира

«Ни Алексей Вадатурский, ни члены его семьи не имеют никакого отношения к земле в Леваневцах», - пресс-служба «Нибулона»На минувшей неделе «Ноости-N» опубликовали информацию николаевского активиста Игоря Деревянко, в которой сообщалось о суде по спорной территории, принадлежащей военному городку в микрорайоне Леваневский. По словам Дервянко, в числе владельцев участков на заседании суда назывались несколько известных в Николаеве фамилий. Среди них была названа и фамилия Вадатурского. По этому поводу пресс-служба компании «Нибулон», принадлежащей Алексею Вадатурскому, распространила опровержение, которое попросила опубликовать и наш сайт. Предлагаем заявление пресс-службы «Нибулона».

 

 

"Останнім часом в Україні з’явилося велика кількість різного роду активістів. Звичайно, частина з них порядні люди, які дійсно працюють на благо громади. Але, на жаль, переважна їх більшість  – звичайні пристосуванці, чиїсь кишенькові діячі. Вони не роблять нічого корисного для людей, натомість добре вміють маніпулювати інформацією, часто недостовірною, заробляючи на цьому свої дивіденди. Рецепт цих брудних оборудок простий: обираєш тему для «опрацювання», додаєш до неї прізвище відомої людини і робиш заяву для ЗМІ. Гучне ім’я спрацьовує  і «сенсація» готова. Результат: відома людина – ворог, активіст – захисник знедолених.

 

Можна припустити, що так могло статися і у випадку з інформаційним повідомленням на одному з інтернет-сайтів під назвою «Одесский суд рассматривает дело о землях воинской части, оказавшихся в собственности Вадатурского и Пелипаса».  Ініціатором цього повідомлення виявився  голова громадського руху «Комунальна самооборона» Ігор Деревянко.  А автор цієї статті, Олександр Влащенко,  мабуть вирішив, що не варто перевіряти інформацію, а для читачів і так пройде.

 

Влащенко та Деревянко з легкістю звинуватили Олексія Вадатурського у незаконному привласненні земельних ділянок Міністерства оборони України. Для цього їм навіть документи не знадобились, адже вони і так все знають. До того ж, «захисники» прав громадян були дуже здивовані, що Олексій Вадатурський наважився захищати себе в суді і розцінили це мало не як злочин.

 

Насправді ситуація склалася наступним чином.

 

18 травня поточного року Одеським апеляційним господарським судом розглядалася справа, предметом якої є рішення Миколаївської міської ради, що стосуються земельної ділянки, розташованої по вул. Леваневців, 25 в Заводському районі м. Миколаєва. Тобто даний  спір стосується виключно території військового містечка №62, яке було розташовано в межах земельної ділянки по вул. Леваневців, 25.

 

 Але ще під час розгляду справи господарським судом Миколаївської області, тобто судом першої інстанції, Вадатурську Раїсу Михайлівну, а не, як заявляють активісти, Вадатурського Олексія Опанасовича, було ПОМИЛКОВО залучено до справи в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача – Миколаївської міської ради.

 

 Чому помилково? Та, тому що земельні ділянки, які перебувають у власності Вадатурської Р.М., не відносились до земель військового містечка №62, розташованого в межах земельної ділянки по  вул. Леваневців, 25. Її ділянки розташовані за іншою адресою, перебувають за межами спірної земельної ділянки, а отже даний спір Раїси Михайлівни не стосується.

 

Ще під час розгляду справи судом першої інстанції представником Вадатурської Р.М. (а не адвокатом, як зазначено в повідомленні) неодноразово надавались пояснення та подавались заяви про виключення її з переліку третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача.

 

Вказані факти підтверджуються матеріалами справи, в тому числі листом управління земельних управління Миколаївської міської ради, в якому зазначено, що земельні ділянки передавались у власність за рахунок інших земель, і не мають жодного відношення до земель військового містечка №62.

 

Таким чином, офіційно заявляємо: ні Вадатурський Олексій Опанасович, ні члени його родини не мають жодного відношення до земельних ділянок військового містечка №62.

 

Натомість Олексій Вадатурський  вимушений буде звернутися до суду за спростуванням недостовірної інформації  і захистом честі, гідності та ділової репутації.  Також буде відповідне звернення до органів прокуратури для оцінки правомірності діяльності вищезазначених  осіб. Кожен повинен нести відповідальність за свої вчинки".

 

Поделиться:
 


В связи с обострением общественно-политической ситуации в Украине администрация сайта призывает читателей быть взвешенными и сдержанными при комментировании новостей.

Все комментарии, в которых содержатся признаки разжигания межнациональной розни, призывы к антиконституционным действиям, а также нецензурная лексика, будут немедленно удаляться.


Вы также можете обсуждать наши новости и статьи как в комментариях на сайте, так и в наших группах вFacebook,«ВКонтакте»,Google+ иTwitter.Мы надеемся на скорейшую нормализацию ситуации и мирный исход любых конфликтов.


Показать комментарии (10)


 
[28.10 19:00]  
Мужчина попытался угнать машину прямо с эвакуатора (ВИДЕО)

[28.10 19:00]  
В Португалии на музыкальном фестивале сгорели 422 автомобиля. ФОТО

[28.10 18:30]  
Ирландский рыбак выловил контейнер с кокаином на 5 млн евро

[28.10 18:30]  
Берегите природу. ФОТО

[28.10 18:00]  
Катя Осадчая и Юрий Горбунов: история отношений в фото

[28.10 18:00]  
Президент Филиппин утверждает, что общается с Богом

[28.10 18:00]  
7 городов мира, где буквально нечем дышать. ФОТО

[28.10 17:31]  
Опросник украинского военкомата "взорвал" Сеть

[28.10 17:31]  
Люди против тайфуна. ФОТО